1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
- w poniedziałek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
- w środę – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
- w czwartek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
4.Wyjeżdżającym na wakacje życzę bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. Przypominam jednocześnie, że nie ma wakacji od Pana Boga. Obowiązuje nas udział w niedzielnej Mszy św. oraz codzienna modlitwa.
5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i placu kościelnego. W tym tygodniu do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę osoby:
1.Homa Beata
2.Kuźma Piotr
3.Hawro Joanna
4.Kmiecik Lilianna
5.Cielemęcka Marlena
Na kwiaty:
Hołówka Genowefa
Madej Bożena
6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.
Parafia Chrystusa Króla
w Goczałkowie
ul. Strzegomska 17A, 58-150 Goczałków
Warto przeczytać