1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
- w poniedziałek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
- w środę – św. Jana Z dukli, prezbitera;
- w sobotę – św. Benedykta, opata, patrona Europy, święto.
2.Jutro, w poniedziałek 06 lipca w Kościele w Polsce Święto Patronalne Apostolstwa Chorych z okazji święta Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych w polskim Apostolstwie Chorych.
4.Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzę bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. Przypominam jednocześnie, że nie ma wakacji od Pana Boga. Obowiązuje nas udział w niedzielnej Mszy św. oraz codzienna modlitwa.
5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i placu kościelnego. Dziękuję mieszkańcom ul. Rogoźnickiej za porządki w kościele i na placu kościelnym w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy Starego Osiedla. W tym tygodniu do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę osoby:
1.Tulej Julita
2.Milczarek Krzysztof
3.Wasielewska Stanisława
4.Ponulak Anna
5.Mazurkiewicz Joanna
Na kwiaty:
Mozol Władysław
Ze względu na wyjazd p. Ewy proszę, aby sprzątający samodzielnie układali kwiaty, o ile zajdzie taka potrzeba.
6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.
Parafia Chrystusa Króla
w Goczałkowie
ul. Strzegomska 17A, 58-150 Goczałków
Warto przeczytać